حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Beijing Haina Lean Technology Co., Ltd 86-010-57158440 marina@hnl-electronic.com

اخبار

قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - الزامات فرآیند جوش PCBA برای برد PCB چیست؟

الزامات فرآیند جوش PCBA برای برد PCB چیست؟

February 25, 2022

الزامات فرآیند جوش PCBA برای برد PCB چیست؟

 

آخرین اخبار شرکت الزامات فرآیند جوش PCBA برای برد PCB چیست؟


هنگام فرآیند جوش PCBA، معمولاً الزامات زیادی برای برد PCB وجود دارد و برد باید شرایط لازم را برای پذیرش فرآیند جوشکاری داشته باشد.زیرا در فرآیند پردازش PCBA، فرآیندهای ویژه زیادی وجود خواهد داشت و اعمال فرآیندهای خاص بلافاصله الزامات برد PCB را به همراه خواهد داشت.در صورت بروز مشکل در برد PCB، سختی فرآیند جوش PCBA را افزایش می دهد و در نهایت ممکن است منجر به ایرادات جوشکاری، بردهای فاقد صلاحیت و غیره شود.

بنابراین، به منظور اطمینان از تکمیل صاف پردازش فرآیند خاص، و برای تسهیل فرآیند جوش PCBA، برد PCB باید از نظر اندازه و فاصله پد، الزامات ساخت را برآورده کند.

 

1. اندازه PCB
عرض PCB (از جمله لبه برد)50 میلی متر،460 میلی متر، طول PCB (شامل لبه برد)50 میلی متراگر اندازه خیلی کوچک است، باید آن را به صورت پازل درآورید.

 

2. عرض لبه PCB

عرض لبه تخته:5 میلی متر، فاصله پانل:8 میلی متر، فاصله بین پد و لبه تخته:5 میلی متر

 

3. انحنای PCB

درجه خمش رو به بالا: 1.2 میلی متر، درجه خمش رو به پایین: <0.5 میلی متر، اعوجاج PCB: حداکثر ارتفاع تغییر شکل ÷ طول مورب <0.25

 

4. نقطه برد PCB را علامت بزنید

شکل علامت گذاری: دایره استاندارد، مربع، مثلث؛
علامت اندازه؛0.8 ~ 1.5 میلی متر؛
جنس مارک: روکش طلا، قلع اندود، مس-پلاتین.
الزامات سطح مارک: سطح صاف، صاف، بدون اکسیداسیون، بدون خاک است.
الزامات اطراف مارک: نباید روغن سبز یا موانع دیگری در 1 میلی متر از منطقه اطراف وجود داشته باشد، که به وضوح با رنگ مارک متفاوت است.

موقعیت علامت گذاری: بیش از 3 میلی متر از لبه تخته فاصله داشته باشد و نباید در فاصله 5 میلی متری محیط اطراف، هیچ گونه گذرگاه، نقاط تست و غیره علامت گذاری وجود داشته باشد.

 

5. پد PCB
هیچ سوراخی روی پدهای اجزای SMD وجود ندارد.اگر سوراخی وجود داشته باشد، خمیر لحیم وارد سوراخ می شود و در نتیجه قلع کمتری در دستگاه ایجاد می شود یا قلع به طرف دیگر جریان می یابد و باعث می شود سطح تخته ناهموار و قادر به چاپ خمیر لحیم نباشد.

 

تنها با اجرای دقیق استانداردهای فوق می توان بردهای PCB با کیفیت و منطبق را تولید کرد تا برد بتواند سایر فرآیندهای خاص را بهتر بپذیرد و به برد PCB عمر کند و روح کارکرد را تزریق کند.

 

 

M/Whatsapp: +86-13722988404
 
تامین کننده یک مرحله ای EMS، تمرکز بر سطح متوسط ​​تا بالاراه حل های مونتاژ PCB و PCB!